Academica

Academica

Academica - Cyfrowa wypożyczalnia międzybiblioteczna książek i czasopism naukowych  

More...
Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Czytak Plus

Czytak Plus

W ramach projektu biblioteka otrzymała nieodpłatnie urządzenie Czytak Plus, które jest przystosowane do obsługi przez osoby niewidome i słabo widzące

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

6 grudnia - jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
I każde dziecko prezent dostanie.

 

 

 Mikołajki to czas bardzo wyczekiwany przez dzieci. W tym dniu uczniowie klasy III b i III d w czapkach Mikołaja uczestniczyli w zajęciach czytelniczych. Biblioteka w tym dniu przybrała świąteczny, mikołajowy wystrój, a poprzez ciekawe i zabarwione humorem działania postanowiliśmy promować modę na czytanie. Najpierw dzieci wysłuchały opowieści o prawdziwym Świętym Mikołaju i obejrzały prezentację multimedialną. Potem rozwiązywały zagadki i odpowiadały na pytania, z którymi świetnie sobie poradziły. W radosny nastrój wprowadziła nas zabawa w śnieżne kule, oraz łowienie wędką złotych myśli. Podzielone na grupy rywalizowały w wypisaniu największej ilość potraw świątecznych. Uczestnicy zajęć brawurowo przeszli przez wszystkie zabawy. Na zakończenie zajęć dzieci razem śpiewały piosenki o Mikołaju. Atmosfera była wyśmienita!


 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.