Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Zachęcamy wszystkich mieszkańców gminy Pszczyna oraz czytelników Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Pszczynie (Centrali wraz z filiami) do udziału w badaniu ankietowym dotyczącym czytelnictwa w naszej gminie. Głosować mogą dzieci, młodzież i dorośli.
Wypełnienie ankiety zajmuje kilka minut i jest anonimowe. Ankieta jest aktywna do 28 lutego 2018.
Zapraszamy serdecznie i dziękujemy za poświęcony czas!

Badanie dostępne jest tutaj:  LINK

 

 

 

Zachęcamy do udziału, słowami wprowadzającym do badania, skierowanymi do adresatów przez Panią Dyrektor, Teresę Musik:

 

Szanowni Państwo,
coraz więcej mamy różnorakich obowiązków, pasji, aktywności, a co za tym idzie, coraz mniej wolnego czasu. Brakuje nam go również na czytanie…, a przynajmniej jest to najczęstsza odpowiedź, gdy padnie pytanie: „Dlaczego nie czytasz?”. Ale czy na pewno jest to jedyna lub najważniejsza przyczyna tego, że rzadziej sięgamy po książkę, czasopismo i rzadziej odwiedzamy biblioteki?

Bardzo chcemy poznać Państwa opinię na temat funkcjonowania Biblioteki (Biblioteki Centralnej  i 14 filii) w Gminie Pszczyna: jej organizacji, jakości i wielkości zbiorów, obsługi, oferty promującej czytelnictwo, kulturę i naukę.

Wypełniając poniższą ankietę, dostarczycie nam Państwo informacji, w jakim kierunku powinny pójść nasze działania, aby podnieść standard świadczonych usług. Dowiemy się, co musimy zrobić, aby Ci, którzy nas odwiedzają, robili to częściej i chętniej oraz jak pozyskać nowych czytelników.

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.