Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

12 marca na zaproszenie Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Pszczynie młodzież klas IV-VII Szkoły Podstawowej nr 4 spotkała się, z Krzysztofem Piersą – autorem książek „Komputerowy ćpun” oraz „Trener marzeń”.

Pisarz opowiadał o swoich przeżyciach związanych z korzystaniem z komputera, a zwłaszcza z wadami i uciążliwościami tego hobby, które w nadmiarze prowadzi do uzależnienia. Zwracał uwagę, że komputer to nie wszystko, a grając w popularne gry, nie rozwijając się poza tą czynnością w innych talentach, traci się na swojej wyjątkowości. Zaproszony gość łatwo nawiązywał kontakt z uczestnikami używając często języka z gier i młodzieżowego slangu, gdyż oprócz pisarstwa zajmuje się jest trenerem e-sportu, jest Youtuberem oraz recenzuje książki i gry fantasy.


Spotkanie wzbudziło spore zainteresowanie, młodzież zadawała jeszcze sporo pytań pisarzowi jeszcze długo po, zwłaszcza, że mogą oczekiwać rzetelnej odpowiedzi i pozostać w kontakcie z naszym gościem, oglądając jego kanał na Youtubie oraz kontaktując się na Fanpage’u.


Zapraszamy do lektury książek naszego gościa młodzież i dorosłych!

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.