Academica

Academica

Academica - Cyfrowa wypożyczalnia międzybiblioteczna książek i czasopism naukowych  

More...
Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Czytak Plus

Czytak Plus

W ramach projektu biblioteka otrzymała nieodpłatnie urządzenie Czytak Plus, które jest przystosowane do obsługi przez osoby niewidome i słabo widzące

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Dzięki przystąpieniu do Programu Rozwoju Bibliotek pszczyńskie placówki zyskały 13 zestawów sprzętu: komputer wraz z oprogramowaniem, monitor, urządzenie wielofunkcyjne (skaner, drukarka, fax), aparat cyfrowy oraz inne akcesoria komputerowe. Wartość jednego zestawu to ponad 4.000 zł. 

PRB obejmuje też szeroką gamę szkoleń związanych z obsługą sprzętu, Internetu oraz innych szkoleń specjalistycznych, które mają zakończyć się jeszcze w bieżącym roku. 

Wśród finalistów PRB znalazły się też inne biblioteki z powiatu pszczyńskiego: Gminna Biblioteka Publiczna w Miedźnej oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Pawłowicach. W tych Bibliotekach również zakończył się proces instalowania nowego sprzętu.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.