Academica

Academica

Academica - Cyfrowa wypożyczalnia międzybiblioteczna książek i czasopism naukowych  

More...
Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Czytak Plus

Czytak Plus

W ramach projektu biblioteka otrzymała nieodpłatnie urządzenie Czytak Plus, które jest przystosowane do obsługi przez osoby niewidome i słabo widzące

More...
Zagłosuj na Bibliotekę

Zagłosuj na Bibliotekę

Pomóż nam wygrać 250 książek

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Uprzejmie informujemy, że w związku z przeprowadzką do nowego lokalu, Czytelnia MPBP w Pszczynie (Pszczyna, ul. Piastowska 1) będzie nieczynna od 12 października 2017r. do odwołania.

Godziny otwarcia Wypożyczalni nie uległy zmianie i nadal można wypożyczać i oddawać książki.

Za utrudnienia przepraszamy.

Czytanie rozwija język dziecka, jego wyobraźnię, uczy empatii, pozytywnych zachowań itp. Wspólne czytanie pogłębia bliską relację rodzica z dzieckiem, pozwala na spędzenie każdej wolnej chwili razem, na  budowanie bliskości. Dziecko, czytając z rodzicami czuje się bezpieczne i kochane.

Kinder Mleczna Kanapka wspiera ideę wspólnego czytania i rozdaje 50 000 książek!

Już od 2 października można głosować na naszą Bibliotekę w akcji Kinder Mleczna Kanapka "Przerwa na wspólne czytanie".

Dzięki Państwa głosom nasza Biblioteka może wygrać 250 książek oraz pufę do wspólnego czytania Laughing

 Codziennie można oddać jeden głos!!!

Kliknij tutaj i oddaj swój głos!!!

Tutaj znajdują się zasady głosowania.

 

 

 

 

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie oraz Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Katowicach zapraszają do skorzystania z Mobilnego Punktu Informacyjnego.

Mobilny Punkt będzie dostępny w siedzibie MPBP w Pszczynie, ul. Piastowska 1, 22 września 2017 r., w godzinach 10.00-15.00.

Mobilne Punkty Informacyjne to dyżury pracowników Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w wybranych miejscowościach regionu.

Dyżury obejmują bezpłatne konsultacje na temat możliwości pozyskania dotacji z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej 2014-2020.

 

W sobotę, 2 września w Pszczynie już po raz szósty odbyła się akcja Narodowe Czytanie. Tym razem był czytany utwór „Wesele” Stanisława Wyspiańskiego. Kapryśna aura sprawiła, że czytanie, zamiast na ul. Piastowskiej, odbyło się w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Pszczynie.
 

Czytaj więcej: Narodowe Czytanie "Wesela"

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.