Academica

Academica

Academica - Cyfrowa wypożyczalnia międzybiblioteczna książek i czasopism naukowych  

More...
Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Czytak Plus

Czytak Plus

W ramach projektu biblioteka otrzymała nieodpłatnie urządzenie Czytak Plus, które jest przystosowane do obsługi przez osoby niewidome i słabo widzące

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

W dniu 13 maja 2015r. Biblioteka zaprosiła dzieci z pszczyńskich szkół i przedszkoli na przedstawienie Teatru Edukacji i Profilaktyki "Maska" z Krakowa.

W ramach ministerialnego projektu "Promocja czytelnictwa i Biblioteki w Pszczynie" - 11 maja odbyło się kolejne spotkanie dla dzieci pt: EPOKA LODOWCOWA.

 

 

Włączając się do międzynarodowych obchodów urodzin Hansa Christiana Andersena Miejsko – Powiatowa Biblioteka w Pszczynie już po raz piąty zorganizowała całonocne spotkanie z dziećmi. „Noc z Andersenem” to międzynarodowa impreza, zainicjowana przez czeskich bibliotekarzy, a organizowana 2 kwietnia z okazji Międzynarodowego Dnia Książki Dziecięcej oraz w dniu urodzin słynnego duńskiego baśniopisarza Hansa Christiana Andersena.

Czytaj więcej: V Noc z Andersenem

Książki są fajne i kropka!
Warsztaty empiku „Przecinek i kropka" odkryją przed najmłodszymi wielką tajemnicę ukrytą w książkach pełnych pięknych i fascynujących historii . Podczas zajęć dzieci poznają historię alfabetu, pisma i druku, a także proces powstawania książek. Taki bezpośredni kontakt z książką w miejscu, gdzie dzieci mogą ją zobaczyć, dotknąć, pobawić się literaturą i o niej porozmawiać, jest najcenniejszy.

Czytaj więcej: Książki są fajne i kropka!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.