A- A A+
19-go czerwca odbyło się ostatnie przed wakacjami spotkanie Kółka Czytelniczego, które działa przy Filii Nr 1 od 2012 r.
Z tej okazji dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy za udział w zajęciach Kółka a organizatorzy za przygotowywanie i prowadzenie zajęć.
Na tym ostatnim przed wakacjami spotkaniu rozmawialiśmy również o "bezpiecznych wakacjach". Przypomnieliśmy dzieciom o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa w górach, nad wodą, w lesie, na wsi, na drodze oraz w domu. Dla lepszego utrwalenia tych zasad dzieci otrzymały kolorowanki pt. "Bezpieczne wakacje".
Przypominaliśmy sobie również wszystkie spotkania, które odbyły się w ostatnim roku szkolnym oraz w latach poprzednich, od momentu założenia Kółka. Wszyscy z zainteresowaniem oglądali zdjęcia ze spotkań i przypominali sobie o czym czytaliśmy i co robiliśmy w czasie kolejnych zajęć.
Nasze kółko odwiedzili: burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol, pani dyrektor SP nr 2 w Pszczynie Beata Hellwig oraz panie nauczycielki z SP nr 2. Był u nas św. Mikołaj i teatrzyk Kamishibai. Pisali o naszym Kółku w "Angorze". Byliśmy też na wycieczkach w Skansenie i w parku.
W czasie tych trzech lat odbyło się 66 spotkań Kółka Czytelniczego, w których łącznie wzięło udział 505 osób.
Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom i gościom za udział w zajęciach naszego Kółka a przede wszystkim Jasiowi i Wiktorii za zorganizowanie Kółka i promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych oraz udział w akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom".

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.