Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+
W czasie wakacji, w dniach od 20.07. do 14.08.2015 r. w Filii w Czarkowie, dwa razy w tygodniu odbywały się Spotkania w Baśniowym Świecie Andersena. W czasie tych spotkań dzieci wysłuchały dwunastu baśni H. Ch. Andersena oraz wykonały prace plastyczne związane tematycznie z wysłuchanymi baśniami. W ramach zajęć zatytułowanych "coś z niczego" powstały m.in. kotki z tekturowych rolek, ptaszki na drzewach, śnieżynki, kwiatki z folii, tektury oraz wykonane metodą quillingu. Dzieci wykonały też zakładki do książek przedstawiające baśniowe postacie. Oglądały również w teatrzyku Kamishibai bajkę pt. "Szukając Marudka".
Pierwsze spotkanie było poświęcone również bezpieczeństwu w czasie wakacji. Dzieci wykazały się dużą wiedzą na temat bezpieczeństwa w domu, na drodze i w czasie wakacji. Mówiliśmy również o bezpieczeństwie w internecie. Wysłuchały książek pt. "Bezpieczni na drodze" i "Wyprawa pontonem" oraz oglądali filmiki z serii "Owce w sieci". Rozwiązały również krzyżówkę o bezpieczeństwie i kolorowały kolorowanki pt. "Bezpieczne wakacje". W czasie zajęć dzieci grały również w gry planszowe i poznały nowe zabawy ruchowe.
W spotkaniu, które odbyło się 29 lipca uczestniczyła również grupa przedszkolaków z ZSP w Czarkowie.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.