A- A A+

Przez całe wakacje (od 4 lipca do 25 sierpnia) w Filii Miejsko-Powiatowej Biblioteki w Pszczynie w Wiśle Wielkiej odbywały się warsztaty filmowe w ramach projektu Kręcę z Czytaczem. Podczas organizowanych w każdy wtorek zajęć, uczestnicy pod opieką bibliotekarza nakręcili siedem krótkometrażowych filmów dotyczących bezpieczeństwa dzieci w Internecie : „Czytacz i komputer”; „Czytacz i gry”; „Czytacz odrabia lekcje”, „Czytacz słucha muzyki”, „Czytacz poznaje przyjaciół”, „Czytacz i wirus”, „Czytacz i uzależnienie”.

Filmy w październiku i listopadzie zostaną wyświetlone w klasach I-III szkół podstawowych powiatu pszczyńskiego podczas specjalnych projekcji filmowych połączonych z konkursem „Czy znasz Czytacza?”.

Projekt Kręcę z Czytaczem realizowany jest w ramach programu Bezpiecznie Tu i Tam Fundacji Orange. Więcej informacji o programie Bezpiecznie Tu i Tam można znaleźć na stronie Fundacji Orange: www.fundacja.orange.pl.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.