W dniach 22 do 25 listopada można było zobaczyć VII Wystawę Rękodzieła. Swoje prace wystawiło 18 lokalnych twórców. Przedstawione zostały witraże, biżuteria, hafty, koronki szydełkowe, frywolitki, obrusy robione na drutach, obrazy olejne, pastele, obrazy haftowane krzyżykami, rzeźby, ceramika ozdobna, patchworki, zdobienia przedmiotów użytkowych metodą decopuage oraz ozdoby z lawendą. Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem i obejrzało ją ponad 300 osób. Jak co roku wystawa ta odbyła się w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Jankowicach. Organizatorami wystawy była filia M-PBP w Jankowicach, Rada Sołecka i OSP.