A- A A+

Od października wznowiona została działalność Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci „Mały Czytacz”. Spotkania odbyły się 10.10, 17.10 oraz 24.10. Podczas zajęć realizowany był program Czytam sobie w bibliotece (opracowany przez Centrum Edukacji Obywatelskiej).

Uczestnicy spotkań czytali trzy książki: Maję na tropie jaja, Szarkę i Apollo 11: o pierwszej wyprawie na księżyc. Lekturze każdej z książek towarzyszyły liczne atrakcje. Podczas pierwszych zajęć mali odkrywcy udali się wraz z Mają w podróż, by odnaleźć zagubione jajo, przygotowali własne walizki i poszukiwali skarbów. Wraz z Szarką 17. października śledzili tropy zwierząt, wykonali skarpetkowe pacynki, uczestniczyli w zabawie w młode wilczki. Z kolei w zeszłym tygodniu jako astronauci zastanawiali się co lub kto mieszka na księżycu, badali księżycowe powierzchnie i stawiali pierwsze kroki w przestworzach!

W zajęciach uczestniczyło łącznie 40 dzieci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.