W ramach projektu Centrum Edukacji Obywatelskiej "Czytam sobie w bibliotece" filia biblioteczna nr 3 i nr 6 zabrały ze sobą czarodziejską walizkę i odwiedziły klasę  III SP nr 11.Dzieci wysłuchały tekstu Rafała Witka " Walizka pana Hanumana" i przeniosły się w świat fantazji. Po przeczytaniu książki dzieci w grupach rozwiązywały zaszyfrowane zdania, zadawały szyfry do odczytania innej grupie oraz odpowiadały na pytania z przeczytanego tekstu.Później dzieci wykonywały kolaż i stworzyły piękne kolorowe walizki i parasole. Na koniec zajęć każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom oraz upominek.