A- A A+

W październiku i listopadzie w ramach projektu Kręcę z Czytaczem przeprowadzonego w ramach programu grantowego Bezpiecznie Tu i Tam Fundacji Orange odbyło się jedenaście projekcji filmowych połączonych z konkursem „Czy znasz Czytacza?” w szkołach podstawowych w powiecie pszczyńskim. Podczas projekcji wyświetlano nakręcone w lipcu i sierpniu siedem krótkometrażowych filmów, poruszających tematykę bezpiecznego Internetu. W projekcjach wzięli udział uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej nr 19 w Brzeźcach, Szkoły Podstawowej nr 3 w Pszczynie, Szkoły Podstawowej w Studzionce, Szkoły Podstawowej w Wiśle Małej oraz Szkoły Podstawowej nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Pszczynie. Filmy obejrzało 601 uczniów.

Projekt Kręcę z Czytaczem realizowany jest w ramach programu Bezpiecznie Tu i Tam Fundacji Orange. Więcej informacji o programie Bezpiecznie Tu i Tam można znaleźć na stronie Fundacji Orange: www.fundacja.orange.pl.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.