W niedzielę 19 grudnia na pszczyńskim rynku odbył się Świąteczny Koncert Kolędowy, podczas którego rozdano nagrody w dwóch konkursach plastycznych: "Przyleciały Anioły" oraz "Konkurs na wykonanie ozdób świątecznych do przystrojenia drzew-platanów na pszczyńskim rynku". Wysłuchaliśmy kolęd w wykonaniu uczniów szkół gminy Pszczyna. Mimo zimowej aury publiczność gorącymi oklaskami nagrodziła występujących.

Prace można w oglądać w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Pszczynie.

Organizatorzy: Pszczyńskie Centrum Kultury, Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie, Redakcja "Głosu Pszczyńskiego", Urząd Miejski życzą wszystkim zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.