Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Pierwsze w nowym roku spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki odbyło się 21 stycznia 2016 roku. Panie rozmawiały o książce "Ogród wieczornych mgieł" autorstwa Tan Twan Eng. Młoda kobieta, Yun Ling, nosi w sobie tajemnicę, przepełnia ją ból, z którym nie potrafi sobie poradzić. Aritomo jest wybitnym projektantem ogrodów, artystą, którego kunszt docenił sam cesarz Japonii. Przypadkowe spotkanie tej dwójki zmienia ich życie. Choć cenią sobie swoją samotność, rodzi się między nimi piękna, ale i krucha relacja. Początkowo niechętnie, potem z coraz większym zaangażowaniem, Arimoto wprowadza Yun Ling w wymagające skupienia arkana sztuki projektowania ogrodów. Piękna i zmysłowa historia Yun Ling i Arimoto , rozgrywająca się w egzotycznej scenerii Malezji, zabiera czytelnika w niezwykłą, porywająca literacką podróż przez czas,, uczucia, historię.

Zapraszamy na kolejne spotkanie DKK, które odbędzie się 18 lutego 2016 roku, o godz. 10.30. Podczas spotkania omawiana będzie książka "Rozświetlone pokoje", autor Richard Mason.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.