A- A A+

 

Miejsko-Powiatowa Bibliotek Publiczna w Pszczynie., zaprasza wszystkich zainteresowanych rękodziełem na zajęcia tworzenia z filcu, pt.: „Filcowe Czary-Mary”.

 

Warsztaty odbywać się będą w ramach projektu „Młodzi menedżerowie kultury w bibliotekach” prowadzonych przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”, w ramach Programu Rozwoju Bibliotek.

Jest to już 5-ta organizowana edycja projektu. W tym roku po raz pierwszy wzięła w nim udział nasza biblioteka. Wśród przeszło 300 zgłoszeń, wybrano jedynie 30 najlepszych projektów w tym Marty Skorupka i jej opiekunki Magdaleny Szmajduch, bibliotekarki M-PBP. Jednym z punktów przygotowań do realizacji projektu, były 5-dniowe warsztaty w Warszawie, które pomogły określić konkretne zamiary dzięki ciekawym zajęciom i spotkaniom.

 

Warsztaty odbywać się będą w lutym 2011 r. Planowane są cztery spotkania dla wszystkich zainteresowanych, bez względu na wiek i płeć.

 

Harmonogram warsztatów:

4 luty, godzina 18:00 - warsztaty z tworzenia filcowej biżuterii - prowadzenie Bożena Sekta
11 luty, godzina 18:00 - nauka robienia broszek i breloków z filcu - prowadzenie Bożena Sekta
17 luty, godzina 16:00 - zajęcia dla dzieci z tworzenia pacynek - prowadzenie Marta Skorupka i Magdalena Szmajduch
25 luty, godzina 18:00 - filcowe fanaberie - prowadzenie Marta Skorupka i Magdalena Szmajduch

Zajęcia odbywać będą się w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Pszczynie (ul. Piastowska 1)


Więcej informacji oraz zapisy na warsztaty:
- pod nr tel. 518 033 119
- lub w M-PBP w godzinach otwarcia

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.