Z okazji XIII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek filia biblioteczna nr 3 i nr 6 zaprosiły do biblioteki dzieci z Niepublicznego Przedszkola Radocha.
Do biblioteki przybyły 2 grupy małych, ciekawych ludzi. Przedszkolaki dowiedziały się jak należy zachować się w bibliotece, zobaczyły najmniejszą oraz największą książkę w bibliotece , oglądały kolorowe książeczki z
obrazkami.Wysłuchały bajek oraz wierszyków o kociej tematyce oraz zwiedziły pracownię komputerową. Podczas zajęć bibliotecznych mogły poszerzyć swoją wiedzę o książkach i czytelnictwie. Później odbyły się warsztaty plastyczne. Dzieci z rolek po papierze toaletowym, gazet i kolorowego papieru wyczarowały kotki, które zabrały na pamiątkę ze sobą.