Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Książkowe Igraszki

Książkowe Igraszki

Zajęcia odbywają się bezpłatnie, co dwa tygodnie, w czwartki, o 16:30

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Nie musisz być profesjonalistą, nie musisz wyjeżdżać w daleką podróż, by opowiedzieć ciekawą historię. Ludzie z pasją i miejsca z duszą są obok nas. Po prostu bliskie historie. Podzielcie się swoimi historiami rodzinnymi, sąsiedzkimi, lokalnymi. Takich nie brakuje, czego dowiedli dotychczasowi uczestnicy konkursu.

„Bliskie historie - ludzie z pasją, miejsca z duszą” to hasło IV Konkursu Dziennikarskiego im. Agnieszki Wojtali, organizowanego przez Grupę Terrabit, wydawcę „Gazety Pszczyńskiej” i portalu pszczynska.pl oraz Starostwo Powiatowe w Pszczynie i Urząd Miejski w Pszczynie. Partnerami konkursu są Pszczyńskie Centrum Kultury oraz Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie.

Pierwsza edycja konkursu odbyła się w 2013 r. W marcu tamtego roku zmarła tragicznie Agnieszka Wojtala, wieloletnia dziennikarka „Gazety Pszczyńskiej”. Redakcja postanowiła zorganizować konkurs, by uczcić jej pamięć. Konkurs ma służyć też promocji powiatu pszczyńskiego oraz zachęcaniu do stosowania form pisanych.

 

Redakcja „Gazety Pszczyńskiej” oraz portalu pszczynska.pl zaprasza do udziału w IV Konkursie Dziennikarskim im. Agnieszki Wojtali. Nagroda główna to 1 000 zł.

W ciągu trzech poprzednich edycji uczestnicy nadesłali mnóstwo świetnych tekstów. Czas na kolejne! Publikacja musi dotyczyć powiatu pszczyńskiego - jego tradycji, kultury, walorów, historii tego terenu lub ludzi go zamieszkujących. Nowością jest to, że w tym roku w konkursie mogą wziąć udział także osoby, które nie mieszkają w powiecie pszczyńskim. Prace należy przesyłać do 23 lutego 2017 r.

Zwycięzca IV Konkursu Dziennikarskiego im. Agnieszki Wojtali otrzyma nagrodę główną – 1 000 zł! Zdobywca drugiego miejsca otrzyma 500 zł, a trzeciego – 300 zł.

Najlepsze prace opublikowane zostaną na łamach „Gazety Pszczyńskiej” i portalu pszczynska.pl. Szczegóły i regulamin – na portalu pszczynska.pl, na profilu „Gazety Pszczyńskiej” na Facebooku oraz pod numerem tel. 500 161 142.

 

REGULAMIN

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.