A- A A+
18 stycznia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. Nie jest to data przypadkowa. Tego dnia w roku 1882 urodził się pisarz Alan Aleksander Milne - twórca misia, którego kochają miliony dzieci na całym świecie.
Przygody Kubusia Puchatka i jego przyjaciół ze Stumilowego Lasu na styczniowych zajęciach poznają również 4-latki z Przedszkola nr 8 w Pszczynie. Dzięki tym bajką dzieci uczą się o przyjaźni i pomaganiu innym. Dowiedziały się już, że "prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie". Na spotkaniu z panią bibliotekarką z Filii Nr 1 przedszkolaki wysłuchały opowiadania o urodzinach Kłapouchego. Dowiedziały się z niego, że na przyjaciół zawsze można liczyć - pomogą gdy ich potrzebujemy i zrobią wszystko aby nas rozweselić gdy jest nam smutno.
Dzieci z dużą uwagą wysłuchały bajki i wykazały się bardzo dobrą znajomością przygód "misia o bardzo małym rozumku". Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały "małe co nieco".
 
 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.