Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Książkowe Igraszki

Książkowe Igraszki

Zajęcia odbywają się bezpłatnie, co dwa tygodnie, w czwartki, o 16:30

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

18.05.2107 odbyło się spotkanie autorskie z Panią Barbarą Gawryluk - pisarką, dziennikarką radiową, tłumaczką. Pani Barbara na co dzień pracuje w Radiu Kraków, prowadzi autorski program o literaturze dla dzieci „Alfabet”. Jest laureatką nagrody IBBY, Międzynarodowej Izby ds. Książek dla Młodych za  upowszechnianie czytelnictwa, za audycję „Książka na szóstkę”. Otrzymała nagrodę literacką im. K. Makuszyńskiego za książki „ Zuzanka z pistacjowego domu”. Wyróżniona przez dziecięce jury polskiej sekcji IBBY za książkę” Dżok”.

 Jest autorką tłumaczeń popularnej szwedzkiej serii książek dla dzieci Martina Widmarka pt. „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai”. Jako dziennikarka pisze o wydarzeniach, które się zdarzyły naprawdę i taki są jej książki np. „ Baltic”, „Dżok”, „Klifka. Opowieść o foczce, która szukała mamy”. Dzieci z dużym zainteresowaniem i ciekawością słuchały pani Gawryluk. Na koniec spotkania był czas na pamiątkowe zdjęcia i dedykacje do książek.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.