A- A A+


4.07.2017 - dzieci wykonywały szklane świeczniki, praca polegała na ozdobieniu szklanych  naczyń naklejkami z bibuły. Wymyślanie ornamentów i dobieranie kolorów zakończyło się oklejaniem swojego świecznika.

5.07.2017 - ulubione zajęcia dzieci to wykonywanie biżuterii.
Zrobienie bransoletek polegało na dobraniu odpowiednich koralików i ozdobnych zawieszek,
 następnie było nawlekanie na specjalne gumki. Powstały piękne bransoletki dla dziewczynek, a chłopcy zadowoleni byli bo zrobili prezenty swoim mamom i siostrom.

 
6.07.2017 - tego dnia było wielkie szycie. Dzieci wybrały sobie odpowiednie materiały i ozdoby, następnie zszywali swoje etui. Nie była to łatwe zadanie, ale zadowolenie z wykonanej pracy było ogromne.

7.07.2017 - zabawa origami.W ruch poszły kolorowe kartki i powstawały kolorowe kwiatki, kaczuszki,kotki, statki, piękne koszule,koty. Pod dyktando Pani Basi wszystko układało się jak trzeba, a efekty pracy dzieci były zdumiewające.

10.07.2017 - to był dzień wykonywania pudełka na skarby. Z pudełek po zapałkach dzieci zrobiły pudełka z 6 szufladami zamykanymi na uchwyty z koralików. Wszystkie pudełka były pięknie ozdobione i wykonane bardzo starannie.

Zajęcia prowadziła Barbara Stryjniak
Na zajęciach codziennie było 20 dzieci.
Wszystkie wykonane prace dzieci zabierały z sobą do domu.

Materiały na zajęcia pochodziły ze środków Rady Sołeckiej

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.