Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Książkowe Igraszki

Książkowe Igraszki

Zajęcia odbywają się bezpłatnie, co dwa tygodnie, w czwartki, o 16:30

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Cała Polska Czyta Dzieciom to społeczna akcja, rozpoczęta w czerwcu 2001 przez Fundację ABCXXI, mająca na celu rozpropagowanie czytelnictwa wśród małych dzieci i ich rodziców. Kampania Cała Polska Czyta Dzieciom zachęca rodziców, wychowawców i innych dorosłych, do codziennego, co najmniej 20-minutowego czytania dzieciom.

Tradycją jest, że Filia nr 6 M-PBP włącza się w tę akcję. Do współpracy zaprasza się uczniów Zespołu Szkół Nr 1. W tym roku bibliotekę odwiedziły dzieci ze Świetlicy Opiekuńczo-Wychowawczej oraz z Przedszkola Publicznego nr 21 im. Misia Puchatka, które z zaciekawieniem wysłuchały czytanych bajek przez uczennice PG nr 2 i III LO oraz bibliotekarki. Dzieci również zapoznały się pracą biblioteki, księgozbiorem dziecięcym oraz układem książek na półkach.

Po wysłuchaniu bajek dzieci ze świetlicy wykonywały ilustracje do przeczytanych im utworów. Przedszkolaki bez kłopotu odpowiadały na pytania dotyczące bajek i baśni oraz odwdzięczyły się odśpiewaniem kilku piosenek.

 

  

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.