Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Wraz z końcem października nadszedł czas podsumowania projektu "Baśń łączy pokolenia", realizowanego od września przez naszą bibliotekę, w ramach programu ministerialnego "Partnerstwo dla Książki". Wszystkich zaangażowanych w projekt połączył tym razem teatr i taniec (wystąpiła młodzież ze Stowarzyszenia "take tam" im. Artystów Międzywojnia) oraz bajkowe piosenki (dzięki grupie przygotowanej przez panią Renatę Zborowską). A było co świętować.

 

Projekt to szereg inicjatyw takich jak zajęcia literacko- twórcze, powiatowa konferencja, spotkania autorskie, warsztaty plastykoterapii oraz multimedialne."Baśń łączy pokolenia" to jednak przede wszystkim ludzie, uśmiechnięte twarze, słowa i gesty, które połączyła międzypokoleniowa gawęda. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji wspólnych zadań, a przede wszystkim Zespołowi Szkół nr 3 Specjalnych oraz Domowi Pomocy Społecznej- naszym Partnerom.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi relacjami, umieszczanymi na naszej stronie www, które ilustrują wszystkie projektowe wydarzenia.

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.