Od czego zależy szczęście i jak można je rozumieć? Co to znaczy dobre życie? Kiedy optymizm przynosi szkodę? Jak rozmawiać o szczęściu z uczniami? 14 listopada Miejsko- Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie wraz z Biblioteką Pedagogiczną zaprosiły na warsztaty szkoleniowe dla nauczycieli i bibliotekarzy. Temat bliski wszystkim. Szczęście. Oprócz garści teorii uczestnicy poznali ciekawe techniki pracy, które można wykorzystać w pracy z uczniami. Dziękujemy uczestnikom za udział oraz Bibliotece Pedagogicznej za miłe przyjęcie i współpracę organizacyjną.