„Proszę Pani, chciałabym zorganizować zbiórkę książek dla dzieci. Pomoże mi Pani?”

Takie słowa skierowała Martyna z VI klasy do pani Magdy.
Długo nie trzeba było czekać na efekty tej rozmowy i ruszyła akcja - „Oddam książkę w dobre ręce”.

Dzięki współpracy Biblioteki Publicznej ze Szkołą Podstawową Pani Magda Sojka-Kalicińska wraz z panią Anią Rozmus zorganizowały zbiórkę książek na rzecz wzbogacenia księgozbioru Biblioteki Szkolnej oraz Biblioteki Publicznej w Ćwiklicach. Akcja udowodniła nam jak ważna i cenna jest współpraca i ile dobrego można z niej wydobyć. Zebrano naprawdę wiele wartościowych książek, które w najbliższym czasie wzbogacą księgozbiór Naszej Biblioteki. Bardzo dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna za udział w naszej wspólnej akcji. Zapraszamy do korzystania ze zbiorów Biblioteki.