Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

11 czerwca biblioteka zaprosiła do Zagrody Wsi Pszczyńskiej klasę 1 z oddziałów integracyjnych SP nr 18 w Pszczynie. Towarzyszyła nam opowieść z książki Piotra Sochy "Pszczoły". Najmłodsi śledzili historię pszczół i wzięli udział w literackiej zagadce. Pan pszczelarz przybliżył zaś sekrety życia w ulu. Czy wiecie, że Pszczółka Maja wcale nie mogła być pszczelim dzieckiem, lecz była dorosłą pszczołą? W końcu na głowach pojawiły się kapelusze i mali śmiałkowi udali się spotkać oko w oko z owadami. Pszczoła na ręce, która tylko łaskocze? To ci miłe doświadczenie!

Próbowaliśmy miodu i szukaliśmy królowej, która postanowiła zrobić nam psikusa i dobrze się schować. Zajęcia odbywały się w ramach projektu "Zielona Biblioteka, czyli z książką w przyrodę" i były jednymi z wielu atrakcji zaplanowanych przez bibliotekę dla SP nr 18. Zapraszamy uczniów wraz z rodzicami do odwiedzenia biblioteki i skorzystania i atrakcyjnej oferty książek przyrodniczych dla dzieci.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.