Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Książkowe Igraszki

Książkowe Igraszki

Zajęcia odbywają się bezpłatnie, co dwa tygodnie, w czwartki, o 16:30

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

8 czerwca pszczyńskie bibliotekarki wyruszyły w świat! Co prawda, ten bliski, bo okolice powiatu pszczyńskiego, ale i tak ujmujący. Trasa prowadziła spod Czytelni w Pszczynie przez Ćwiklice (tutaj złapałyśmy oddech przed Filią MPBP), Rudłotowice do Goczałkowic- Zdroju. Tam ochłody dodał nam deser lodowy, oraz odpoczynek w cieniu odrestaurowanego budynku PKP. Był czas na postój przy stawie i zamoczenie nóg. Przez las oraz między polami dotarłyśmy do ścieżki rowerowej prowadzącej z zapory do Pszczyny. 

W restauracji Bugsy's zakończyła się nasza wycieczka. Raczyłyśmy się nie tylko tym co dla ciała, ale i dla ducha, czytając fragmenty tomiku wierszy Adama Asnyka. Wycieczka była okazją do promowania pszczyńskich bibliotek. Zachęcamy wszystkich tak do aktywnego wypoczynku, jak i do uprzyjemnienia letnich chwil dobrą lekturą. Zapraszamy do i biblioteki!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.