Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Książkowe Igraszki

Książkowe Igraszki

Zajęcia odbywają się bezpłatnie, co dwa tygodnie, w czwartki, o 16:30

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Mimo, iż na horyzoncie już wakacje, chętnie podzielę się informacjami o tym, co słychać w naszej bibliotece. W czerwcu spotykałam się z dziećmi i młodzieżą na zajęciach z książką i nie tylko. Tradycyjnie wysłuchaliśmy kilku mądrych historii w grupach przedszkolaków w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom oraz spotkaliśmy się z Pszczółkami i Smerfami na lekcjach bibliotecznych. Uczniowie DOREW również wpadli z wizytą po nowe książki i na lekcję. Ostatnimi gośćmi byli pierwszoklasiści z ZSP. Klasa I integracyjna poznała tajniki pracy bibliotekarza, dzięki zabawnym przygodom znanej już Kici Koci. Uczniowie mieli ponadto możliwość sprawdzić się w quizie detektywistycznym, który pozwalał im jeszcze lepiej poznać piaskową książnicę.
Dziękuję wszystkim dzieciom i młodzieży za odwiedziny biblioteki w roku szkolnym 2018/2019 i zapraszam w odwiedziny w czasie wakacji jak i w nowym nadchodzącym roku szkolnym.
Udanych i spokojnych wakacji!

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.