Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Pamiętający niezwykle popularną w latach 70. audycję „60 minut na godzinę”, nie zawiedli i przybyli na spotkanie ze swoim ulubieńcem. Jacek Fedorowicz – bo o Nim mowa – jest dyplomowanym artystą malarzem – malarzem sztalugowym, olejnym, niesprzedawalnym. Dlatego postanowił zarobkować we wszystkich innych dziedzinach sztuki poza malarstwem właśnie. I tak próbował swoich sił w zawodzie aktora, scenarzysty, współtwórcy legendarnego teatru studenckiego Bim-Bom, satyryka czy rysownika. Był również autorem niezwykle popularnego programu "Dziennik telewizyjny", który prezentował aktualne wydarzenia polityczne w krzywym zwierciadle. Nie obyło się więc bez licznych anegdot i interpretacji szerokiej twórczości.

 

W Pszczynie promował swoją ostatnią książkę "Chamo Sapiens" oraz rekomendowany jako największy antykomunistyczny bestseller, wydany za pieniądze komunistów - „W zasadzie tak”.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.