7 i 8 października naszych szkolnych Partnerów projektu "Zielona Biblioteka..." (Zespół Szkół nr 3 Specjalnych oraz SP nr 6 w Pszczynie) odwiedził wyjątkowy gość. Pan Marcin Brykczyński, pisarz, zaczarował dzieci swoimi najnowszymi wierszami o zwierzętach morskich. Przedziwne zwierzęta z morskich i oceanicznych głębin oraz raf koralowych dla nikogo nie będą już tajemnicą. Powstała też piękna galeria morskich stworzeń. Nie zabrakło pytań do pisarza oraz udzielania autografów. Dziękujemy!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury