Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Październikowe Igraszki to dwa spotkania w klimacie jesienno-świątecznym. Z książką "Jesień liścia Jasia" śledziliśmy los liścia, który szykował się do obumarcia. Autor, Leo Buscaglia, nie pozostawił jednak małych czytelników bez pełnego nadziei zakończenia. Nasze kasztanowo-żołędziowe zabawy też były pełne radości. Pozytywne emocje towarzyszyły też małym Meksykanom, bohaterom kolejnej książki "Apetyty na Meksyk". Na drugich naszych zajęciach poznawaliśmy bowiem elementy Święta Zmarłych w tym niezwykłym kraju. Powstały wielkie, papierowe sombrero. Rozbiliśmy piniatę dobrych słów, rozpoznawaliśmy meksykańskie skarby- kukurydzę, opuncje figową czy gitarę "pożyczoną" od muzykalnych mariachi.

W związku ze Świętem Wszystkich Świętych, "Książkowe Igraszki" 31.10 nie odbędą się. Na następne zabawy czytelnicze dla całych rodzin zapraszamy 14 i 28 listopada. Zaprosimy do m.in. do świata robotów.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.