Październik obfitował w moc wrażeń w naszej książnicy. Spotykaliśmy się z przedszkolakami oraz uczniami DOREW na zajęciach głośnego czytania i lekcjach bibliotecznych. Ponadto wykonywaliśmy wspólnie prace plastyczne, graliśmy w planszówki oraz wraz z wychowawcami wybieraliśmy lektury do czytania do poobiedniego odpoczynku.

Filia w Piasku brała udział w internetowym konkursie „Przerwa na wspólne czytanie”. Nagrodzono 300 bibliotek, które zebrały najwięcej głosów. Przez ponad miesiąc można było wspierać biblioteki szkolne i publiczne. Ostatecznie, nasza biblioteka zajęła 299 miejsce (na ponad 1300 uczestników)! Laureaci otrzymają nagrody książkowe o wartości 300 złotych i dwie pufy. Z tej okazji chciałam bardzo serdecznie podziękować wszystkim głosującym za wsparcie i zaangażowanie w promocję Filii. Teraz zostało już tylko wypatrywać kuriera.