25 listopada obchodzone jest święto największego przyjaciela dzieci - Pluszowego Misia.
Z tej okazji w Filii w Czarkowie odbyły się kolejne dwa spotkania z przedszkolakami.
Dzieci wysłuchały historii pluszowego misia i dowiedziały się, że pluszowe misie mieszkają też w bibliotece. Oglądały książki o pluszowych misiach, opowiadały o swoich misiach i wyjaśniły dlaczego lubią te przytulanki. "Zajączki" i "Słoneczka" wysłuchały też bajki o Misiu Kubusiu i poczęstowały się małym co nieco. "Zajączki" przyniosły też do biblioteki pluszowe misie, które zrobiły w przedszkolu.
W czasie spotkania przedszkolaki dowiedziały się też po czym można poznać książkę z biblioteki oraz co trzeba zrobić, żeby zapisać się do biblioteki , otrzymać kartę czytelnika i wypożyczać książki.
Panie przedszkolanki wypożyczyły też książki o misiach aby przeczytać je dzieciom w przedszkolu.