14 i 28 listopada znów igraliśmy z książką na rodzinnych spotkaniach w bibliotece. Tym razem wybraliśmy się w Kosmos z sympatycznym robocikiem. Pan Toti towarzyszył nam w zabawie matematycznej. Powstały też, wykonane małymi rączkami,  mini-robociki. Nie zabrakło też zabawnych ciekawostek ze świata krasnoludków. Wraz z książką Macieja Szymanowicza śledziliśmy zwyczaje tych uroczych stworzeń. Było dużo ruchu, wygłupów i rodzicielskie kalambury. Rodzice wraz z swymi pociechami stworzyli też wyjątkowe historie przy pomocy teatrzyku Kamishibai. Dziękujemy wszystkim obecnym za wspaniały udział!

Następne Książkowe Igraszki, już w świątecznym klimacie, 12 grudnia. Zachęcamy do zabrania rysunków aniołków. Niech poniesie Was wyobraźnia!