Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

W piątkowe popołudnie rozpoczął się cykl warsztatów plastycznych dla dzieci poświęconych technice decoupage. Wśród technik zdobniczych decoupage należy do bardzo pracochłonnych, wymagających precyzji oraz cierpliwości, a dla końcowego efektu warto poświęcić nawet kilka godzin. Przekonali się o tym uczestnicy warsztatów, którzy ozdabiali tym razem drewniane świąteczne bąbki oraz zakładki do książek tworząc jedyne w swoim rodzaju, zachwycające dzieła. Podczas zajęć dzieci poznały technikę decupage i dowiedziały się jak w prosty, efektowny sposób można ozdabiać i odnawiać różne przedmioty. Warsztaty były doskonałą okazją do twórczego spędzenia wolnego czasu oraz współdziałania w grupie podczas wspólnych zajęć plastycznych, które nie tylko rozwijają zmysły artystyczne, ale przede wszystkim pobudzają wyobraźnię oraz chęć tworzenia wyzwalając tym samym radość z wykonania wyjątkowych prac.

Z całego serca dziękujemy pani Sylwii za zaangażowanie, poświęcony czas i okazaną życzliwość podczas prowadzenia zajęć. Warsztaty zorganizowane zostały w ramach udziału Biblioteki w Ćwiklicach w Pszczyńskim Budżecie Obywatelskim na rok 2019. Zapraszam do fotorelacji.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.