Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Książkowe Igraszki” to zabawy czytelnicze, czyli wspólne, rodzinne czytanie przy jednoczesnym wykorzystywaniu tematyki książkowej do przeróżnych zabaw.

Zapraszamy całe rodziny, dziadków, ciocie, rodzeństwo. – Na początku witamy się i przez kolorowy tunel wchodzimy do świata książek. Proponujemy książki typowo obrazkowe jak i te z tekstem. Wierszyki, prozę, książki popularno-naukowe. Wykorzystujemy zabawy z książką. Ulubionym elementem jest szukanie różnych przedmiotów i obrazków między regałami (jak np. okularów pana Hilarego). Podczas zabaw każdy znajdzie coś dla siebie. Wykorzystujemy zabawy ruchowe, plastyczne, sprawnościowe, uczące logicznego myślenia, czy rozwijające kreatywność. Wiele zabaw polega na współpracy z rodzicem, bo „Książkowe Igraszki” to przede wszystkim radość bycia razem.

„Książkowe Igraszki” to grupa otwarta. Do niczego nie zobowiązuje. Zapraszamy do udziału w dogodnych dla siebie tygodniach.

Zajęcia odbywają się bezpłatnie, co dwa tygodnie, w czwartki, o 16:30. Warto jednak zadzwonić do biblioteki i potwierdzić przybycie. Informacje o tematyce kolejnych zajęć pojawiają się w kalendarium wydarzeń CGK na portalu pless.pl.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.