W piątek nastąpiło podsumowanie konkursu na prace literackie o pluszowym misiu. Klasa III przyszła pod opieką pani Anny Pietrzyk, aby usłyszeć werdykt. Opowiadania i wiersze przez kilka dni wystawione były w bibliotece i każdy czytelnik mógł się z nimi zapoznać. zainteresowanie było spore.

Prace były ocenione pod kątem pomysłu na opowiadanie, rozwoju akcji, ilustracji do opowiadania, posługiwania się rymami w przypadku wiersza oraz staranności wykonania. I w tych kategoriach przyznane zostały wyróżnienia i nagrody. Każdy z młodych autorów otrzymał kolorowy dyplom oraz słodką nagrodę. Uczniowie podarowali bibliotece miły świąteczny prezent i chętnie stanęli do wspólnej fotografii.