Dzisiejszego ranka w Bibliotece Publicznej w Ćwiklicach miało miejsce uroczyste podsumowanie konkursu literacko- plastycznego: „List z Narnii”. Z ogromną przyjemnością ogłosiliśmy wyniki i wręczyliśmy nagrody zwycięzcom konkursu.

Konkurs skierowany był do uczniów klas 4-6 Szkoły Podstawowej w Ćwiklicach oraz Szkoły Podstawowej w Rudołtowicach. Na konkurs wpłynęło 10 prac, z których komisja po szczegółowej ocenie wyłoniła laureatów. Wszystkie prace były ciekawe i pomysłowe, dlatego też oprócz nagród przyznano dodatkowo dwa wyróżnienia. Autorzy zwycięskich prac otrzymali gratulacje oraz dyplomy i nagrody. Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział oraz zaangażowanie w konkursie. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy kolejnych sukcesów.

Organizatorzy: Miejsko- Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie, Filia Ćwiklice oraz Szkoła Podstawowa nr 7 w Ćwiklicach.