Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+
Konkurs Pięknego Czytania – konkurs odbył się 20 listopada 2019.
Komisja w składzie: Małgorzata Utrata, Jolanta Furczyk, Danuta Konieczny oceniała dykcję, płynność czytania oraz wrażenia ogólne. 10 uczestników konkursu losowało numerki i w tej kolejności czytało swoje teksty, do których też przypisane były losowane numerki. Teksty pochodziły z książki Michael Broad – ,,Jacek Placek”. Bibliotekę odwiedziło 48 uczniów klas III i to oni w głosowaniu mieli przyznać nagrodę publiczności na zakończenie konkursu. Dzieci wrzucały fasolki do ponumerowanych miseczek. Komisja przyznała:
I miejsce - Nikos Kalisoras,
II miejsce - Amelia Gniza,
III miejsce - Zofia Sondej.
Nagrodę publiczności otrzymała Amelia Gniza. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy i nagrody. Nagrody na konkurs przekazał Sołtys Jankowic P. Marek Wojtala. Dzieci na zakończenie konkursu zostały zaproszone do odwiedzania biblioteki i zostania naszymi czytelnikami. Każde dziecko otrzymało wizytówkę biblioteki z informacją o dniach i godzinach pracy filii Jankowice. Dzieci miały też czas na zapoznanie się z naszym księgozbiorem co miało ich zachęcić do ponownej wizyty w bibliotece.
 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.