1. W czwartek na spotkanie z "Ciekawym Człowiekiem" - panią Jadwigą Szymik - laureatką konkursu "Po naszemu czyli po śląsku" z 2017 roku - przyszły kolejne klasy. Tym razem pani Jadwiga opowiadała głównie o historii Śląska, o dziejach gwary śląskiej, przedstawiając ciekawe legendy i wydarzenia związane z naszym regionem. Uczniowie bogacili tez swoje słownictwo gwarowe. Łącznie w ośmiu spotkaniach wzięło udział ponad 150 osób (uczniowie i nauczyciele).
2. Kolejna wystawa obrazów malarzy związanych z Pszczyną. Po raz drugi obejrzeć można prace pani Moniki Balcar - Konieczny z grupy malarzy AMEIA Pro Art Pless, laureatki wielu prestiżowych nagród i wyróżnień w ogólnopolskich konkursach malarzy - amatorów. Proponuję podziwianie 10 obrazów i zabawę - konkurs na nadanie najbardziej trafnego oryginalnego tytułu wybranej pracy.
3. Kolejna wystawa książek przed zbliżającym się Dniem Kobiet - "Trudne życie kobiet".
4. Koncert dla mieszkańców Wisły małej i okolic - Z życzeniami dla Was"- w poniedziałek 9 marca o 18.00