9 marca w ośrodku kultury w Wiśle Małej odbył się koncert „Z życzeniami dla Was”. Był on dedykowany mieszkańcom Wisły małej i okolic, a w szczególności kobietom z okazji przypadającego w niedzielę Dnia Kobiet. Przez prawie trzy tygodnie można było odbierać w bibliotece bezpłatne wejściówki.

Dzięki zaangażowaniu pani radnej Marty Wojciechowskiej – Smolarz scena w Ośrodku nabrała bardzo estetycznego wyglądu. Koncert nabrał również niebanalnego charakteru dzięki hojności pana radego Janusza Orlika, dzięki któremu każda z pań otrzymała przed rozpoczęciem koncert pięknego tulipana.

O nagłośnienie zadbał pan Piotr Czekaj, w sprawach organizacyjnych pomogła pani Urszula Wyroba. Nad całością czuwała Renata Zborowska – scenariusz, reżyseria.

Przed gośćmi wystąpili:

Zespól taneczny AKS z Pszczyńskiego UTW

Zespól wokalny „Trzynastka” z Pszczyńskiego UTW

Oliwia Rozmus i Maciej Wilczek – przedstawiciele grupy wokalistów z „13” w Pszczyńskim Centrum Kultury

Recytatorzy z tej samej grupy: Karina Bieszczad, Elżbieta Jasińska i Michał Pudełko

Jadwiga Szymik – laureatka konkursu na Ślązaczkę Roku z 2017r.

Dziękujemy wszystkim za przybycie, a występującym za doskonałe wykonania przygotowanych punktów programu.