Witejcie Ludkowie,
Mom dlo Wos zabawa. Chciałabych sprawdzić Waszo wiedza z literatury, ślonski godki a jeszcze bardzij z kombinowanio. Poniżyj znojdziecie 30 tytułów z literatury polskij i zagranicznej: obyczajowe, kryminały a czasym i jaki lektury z liceum sie trafiom.
Czy zgodniecie o kery tytuł ksionżki mi chodziło? Podpowiedzi są napisane po naszymu. Fto zgodnie nojwiyncyj? ;)

Do zabawy można dołączyć do na profilu biblioteki na Facebooku – Biblioteka Piasek lub napisać maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Styknie som tytuł.

Trzimcie sie zdrowo!
Wasza bibliotekarka
Ewa

P.S.