Witejcie Skrzaty,
Jak już wspomniałach dzisiej mom dlo zabawa dlo myjszych czytelników.
Chciałabych sprawdzić Waszo wiedza z literatury, ślonski godki a jeszcze bardzij z kombinowanio. W poście poniżyj znojdziecie 20 tytułów z literatury dziecięcej polskij i zagranicznej a czasym i jaki lektury sie trafiom.
Czy zgodniecie o kery tytuł ksionżki mi chodziło? Podpowiedzi są napisane po naszymu. Kto zgodnie nojwiyncyj?

Do zabawy można dołączyć do na profilu biblioteki na Facebooku – Biblioteka Piasek lub napisać maila:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Styknie som tytuł.

Chowcie sie!
Wasza bibliotekarka