Od 7 maja Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna Filia w Piasku ponownie otwarta!

Filia w Piasku jako jedna z pierwszych zaprasza Użytkowników w swoje progi.

Wprowadzono ograniczenia w funkcjonowaniu i godziny przerw, w czasie których przeprowadzana będzie dezynfekcja.

Czytelnicy są zobowiązani do wejścia do biblioteki w maseczce i rękawiczkach oraz do standardowego zachowania odstępu 2 metrów. W bibliotece mogą przebywać maksymalnie 2 osoby (centrala) i 1 osoba (filie). Brak też wolnego dostępu do półek - książki podaje bibliotekarz! Czytelnia jest nieczynna. Stanowiska komputerowe również pozostają niedostępne. Nie ma możliwości grania w gry ani korzystania z usług ksero i druku. Czytelnicy są proszeni o ograniczenie pobytu w bibliotece do minimum.

W każdej placówce obowiązuje półgodzinna przerwa na dezynfekcję. W tym czasie biblioteka jest zamknięta dla Użytkowników. W Filii w Piasku to:

poniedziałek, wtorek 13:00 – 13:30

środa, czwartek, piątek 14:00 – 14:30

Biblioteka zachęca do rezerwacji i zamawiania książek poprzez cyfrowy katalog, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub telefonicznie 32/448-44-11.

Przypominam iż termin zwrotu wszystkich dokumentów wypożyczonych w sieci MPBP w Pszczynie upływa 29 maja 2020.

W dniach 8-15 maja obchodzony będzie Tydzień Bibliotek. Zapraszam do udziału we wszelkich inicjatywach (głównie online) zorganizowanych z tej okazji.

Zachęcam do śledzenia wieści z biblioteki na Facebooku – Biblioteka Piasek lub na stronie

www.biblioteka-pszczyna.pl zakładka Filia Piasek.

Do zobaczenia w Bibliotece!