W ramach programu FUNDACJI ING DZIECIOM w Bibliotece Studzienicach 23.11.2011 r. odbyło się spotkanie z przedstawicielami tejże fundacji.

Zaproszono Wychowawcę z uczniami klasy I z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Studzienicach.

W czasie spotkania została dzieciom przeczytana Bajka "Lucjan lew, jakiego nie było”

Odbył się konkurs KTO uważnie słucha Bajki, wybrane dzieci otrzymały nagrody.

Dla pozostałych dzieci również zostały przygotowane książki i drobne upominki.

W zamian dzieci pięknie zaśpiewały piosenkę i wręczyły kwiaty Tygrysowi Lucjanowi oraz pozostałym Gościom.

Po zakończeniu spotkania odbyła się lekcja Biblioteczna, na której chętne dzieci mogły się zapisać do Biblioteki. Zapoznając się wcześniej z regulaminem.

Na koniec każde zapisane dziecko mogło poraz pierwszy samodzielnie wypożyczyć książkę do domu.