Filia biblioteczna nr 5 zaprasza chętne dzieci w wieku od 6 do 12 lat na bezpłatny komputerowy kurs języka angielskiego "FunEnglish w bibliotece". FunEnglish w przystępny i łatwy sposób uczy i bawi.Wystarczy, aby dziecko uczyło się w bibliotece dwa razy w tygodniu przez niecałą godzinę, aby w ciągu kilku miesięcy można było zobaczyć pierwsze efekty nauki. Foto lekcje, ćwiczenia, gry edukacyjne, setki filmików i piosenek opracowane przez ekspertów, to sprawdzony sposób, dzięki któremu dziecko bez stresu i skutecznie uczy się angielskiego.

Zapraszamy chętne dzieci w dniach i godzinach wypożyczeń Biblioteki.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 791 190 366 bądź drogą e-mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerem Biblioteki w realizacji programu "FunEnglish w bibliotece” jest FunEnglish.pl sp. z o. o.