Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie Filia w Czarkowie zaprasza na „Ferie z filmem w bibliotece”.

Prezentowane będą filmy pochodzące ze zbiorów edukacyjnych programu „Jeden Świat – kluby filmowe”, programu dystrybucji Stowarzyszenia Nowe Horyzonty oraz zasobów własnych programu "Kulturalnie i obywatelsko w bibliotece".

Projekt  „Kulturalnie i obywatelsko w bibliotece” prowadzony jest przez Centrum Edukacji Obywatelskiej w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Projekt jest darmowy i przeznaczony dla bibliotekarzy i użytkowników bibliotek.

6.02 (poniedziałek) godz. 10:00 "Krokodyle z przedmieścia"

Wstęp wolny.