Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

W filii Jankowice 9 kwietnia 2013 o godz. 20 odbyło się niezwykłe spotkanie z Tomaszem Hajto. Pan Tomasz Hajto jest byłym reprezentantem Polski w piłce nożnej, obecnie trenerem Jagiellonii Białystok. Grał również w niemieckim klubie Schalke Gelsenkirchen, gdzie zdobył tytuł najlepszego piłkarza Schalke w Lidze Mistrzów. Razem z klubem zdobyli tytuł wicemistrza Niemiec. Na spotkanie z sportowcem przyszło 76 osób. Byli najmłodsi, młodzież i dorośli czytelnicy filii Jankowice i zawodnicy Klubu sportowego ZNICZ Jankowice. Najpierw przedstawiona była prezentacja multimedialna na temat osiągnięć sportowych gościa.
Następnie odbyło się bardzo ciekawe spotkanie, na którym gość bardzo dużo czasu poświęcił najmłodszym uczestnikom spotkanie zachęcając do spełniania marzeń, czerpania radości z tego co się robi. Dzieci i młodzież z dużym zainteresowaniem słuchali jak przebiegała droga kariery piłkarskiej, a następnie trenerskiej Tomasza Hajto. Gość chętnie odpowiadał na wszystkie pytania uczestników. Udzielał cennych rad trenerskich i wskazówek jak zostać dobrym piłkarzem. Na zakończenie spotkania uczestnicy otrzymali zdjęcia piłkarzy, proporczyki klubu Jagielonia Białystok, koszulki sportowe. Każdy uczestnik spotkania miał możliwość otrzymania autografu gościa i zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia.

Spotkanie odbyło się dzięki współpracy z Klubem Sportowym ZNICZ Jankowice.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.