Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Książkowe Igraszki

Książkowe Igraszki

Zajęcia odbywają się bezpłatnie, co dwa tygodnie, w czwartki, o 16:30

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

W ramach kampanii TYDZIEŃ Z INTERNETEM zrealizowano 2 projekty:

  • TYDZIEŃ Z INTERNETEM dla uczniów klas VI jako kontynuacja ubiegłorocznej akcji (INTERNET TWÓJ PRZYJACIEL, CZY WRÓG- zagrożenia w Sieci);
  • ROZMOWA? – BEZCENNA, zapoznanie seniorów z komunikatorami internetowymi

 

W dniach 18 i 19.03.2013r. przeprowadzono pogadanki z uczniami klas VI na temat bezpieczeństwa w Sieci. Dzieci wiedzą już że są narażone na różne niebezpieczeństwa w Sieci lecz nie są do końca świadome, że same mogą popełniać czyny zabronione. Zwrócono szczególna uwagę na podszywanie się pod inne osoby na portalach społecznościowych, umieszczanie złośliwych i niestosownych komentarzy, zamieszczanie zdjęć, filmików, piractwo, stalking. Podczas spotkania wykorzystano prezentację multimedialną, scenkę sytuacyjną do której dzieci dopisywały zakończenie.

22.04.2013r. w Bibliotece odbyło się spotkanie mające na celu zapoznanie seniorów z komunikatorami internetowymi. Do współpracy włączyła się młodzież aby tłumaczyć jak posługiwać się SKYPE’m, GG, jak założyć konto e-mail.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.