Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Dnia 6.12.2013  w Studzienicach tradycyjnie już odbyła się impreza środowiskowa Spotkanie z Mikołajem przy współpracy Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Studzienicach.  Spotkanie rozpoczęło się czytaniem  "Opowieści o prawdziwym Świętym Mikołaju" z książki "Magiczne święta". Opowieść przeczytali w duecie uczniowie z  gimnazjum Wiesiek i Roch. Następnie wystąpiły dziewczyny z klasy IV w przedstawieniu "Jak bohaterowie bajek na Świętego Mikołaja czekali". Przedstawienie zakończyło się wspólną zabawą aktorów z dziećmi. Jak oczekiwany gość przybył dzieci mogły z nim porozmawiać, powiedzieć wierszyk i dostać prezent od Mikołaja.

Chciałabym podziękować młodym artystom, Pani Oli i Pani Kasi za przygotowanie przedstawienia, sponsorom, Pani Sołtys za ufundowanie słodyczy, Pani Agnieszce za piękne zdjęcia, wolontariuszom bibliotecznym za pomoc i wszystkim tym, którzy tak  licznie przybyli na Spotkanie.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.